Yabancı Kimliğimi Kaybettim

Yabancı kimliğimi kaybettim. Gazeteye nasıl ilan verip yeni kimlik başvurumu yapabilirim diye düşünmenize gerek kalmadan ilanlarınızı buradan kolaylıkla gazeteye verebilirsiniz.

İstanbul Gazete ilan servisimiz ve Ankara, Bursa ilan ajansımız sayesinde tüm gazete ilanlarınızı kolaylıkla bir seferde ilan vermek için bizi iletişim telefonlarımızdan aramanız yeterli olmaktadır.

Yabancı kimliğimi kaybettim ilanı vermek için Whatsapp telefonumuzdan da bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Veya sabit telefonlardan bizi arayıp ilanlarınızı verebilirsiniz. Gazeteye yabancı kimlik ilanı vermek için buradan ilan formu doldurup gönderebilirsiniz.

Yabancı Kimliğimi Kaybettim ilanı Vermek

Hürriyet, Posta, Sabah ve diğer tüm gazetelere yabancı kimlik kayıp ilanı verme işlemleri yapılmaktadır. Bulunduğunuz her şehirden bizi aramanız yeterli olmaktadır. Ayrıca gazeteye eleman, kayıp ilanı gibi tüm ilanlarınızın verilmesi işlemlerini tek yerden yapmak için bizi aramanız yeterli.

Ekonomik fiyata kayıp yabancı kimlik ilanı vermek için Anadolu Yakası veya Avrupa yakası telefon numaralarımızdan bize ulaşın. İlanınız hemen yayınlansın.

Gazete Yabancı Kimlik Kayıp ilanı

Hürriyet, Posta, Sabah, Sözcü gazetelerine yabancı kimlik kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız iletişim telefonlarımızdan 7 gün 24 saat bizi arayınız. Yabancı kimlik kayıp ilanı vermek için Whatsapp Telefonu olan 0532 675 85 15 nolu telefondan da fiyat ve gazete bilgisi alabilirsiniz.

Gazete kayıp yabancı kimlik ilanlarınızı en uygun fiyata vermek için ilan büromuzu aramanız yeterlidir.

Gazete Seri ilan Servisi