Kayıp ilanları gazetelerin seri ilan sayfalarında yayınlanan eski kimlik, evrakların kaybolması durumunda verilen ilanlardır. Kayıp ilanlarının bir diğer ismi de zayi ilanlarıdır. Kayıp ilanlarının ulusal gazeteler de yayınlanması gerekir. Çünkü ulusal gazeteler tiraj olarak belirli bir tirajın üzerindedir ve bu yüzden ilanın geçerlilik oranı daha yüksektir. Ulusal gazeteler arasında Hürriyet, Posta, Star, Sözcü, Zaman, Sabah gibi gazeteler yer almaktadır. Herhangi bir kayıp ilanı vermek istediğiniz de bu gazetelerden herhangi birine kayıp veya zayi ilanlarınızı vermeniz yeterli olacaktır.
Ulusal gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız kayıp ilan bürolarımız İstanbul, Ankara, Bursa gibi şubelerimizi aramanız ilan vermeniz için yeterli olacaktır. İlan servisini aradığınız de özenle ilan metniniz yazılmakta ve uygun formatta gazeteler de yayınlanmaktadır.
Geçmiş dönemler de veya bugün herhangi bir kimlik, nüfus cüzdanı, ehliyet, sürücü belgesi, atr belgesi, src veya psikoteknik belgesi gibi kimlik veya evrak kaybetmeniz durumunda her nerede olursanız olun ilan servisini bir telefon ile arayın ve gazeteye kayıp ilanı verin. Gazete kayıp ilanı vererek kendinizi bir çok konuda güvence altına almış olacaksınız.
Ulusal gazeteye kayıp ilanı vermek ve kayıp ilan örnekleri, detayları, güncel ilan fiyatlandırmaları için bilgi sahibi olmak ve ilan vermek istediğiniz durumlar da bizlere bir telefon ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin her yerinden bizi arayıp gazete kayıp ilanı verebilir ve güvenilir ödeme seçenekleri ile uygun fiyatlar çerçevesinde ilanlarınızı verebilirsiniz. Kayıp ilanlarınız siz ilan verdikten hemen sonra tam ve doğru bir biçimde gazetede yayınlanmaktadır. İlan büroları sayesinde kayıp ilanı ve diğer bir çok ilanınızı hiç yorulmadan bir telefon ile vermeniz mümkündür. Doğru ve tam bir biçimde verilen kayıp ilanları sizleri güvence altına almaktadır.

Ulusal gazete kayıp ilanı merkezi.