Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı

Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız en doğru yerdesiniz. Gazeteye kayıp geçici koruma kimliklerin ilanını vermek için bizi arayınız. Whatsapp telefonumuz 0532 675 85 15 nolu telefon ile ilanınızı gönderebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Geçici koruma kimlik belgelerinizin kayıp ilanlarını vermek için İstanbul, Ankara ve tüm Türkiye’den bizi aramanız yeterlidir. Hürriyet’e, Posta’ya, Sabah’a geçici koruma kimlik belgelerin kayıp ilanı verme işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Bütün gazetelere kayıp ilanı alınmaktadır.

Kayıp ilanlarınızı vermek ve gazeteler de yayınlatmak, yabancı kimliklerin yenisinin çıkarılması için gazeteye kayıp yabancı kimlik ilanlarının verilmesi gerekmektedir. Gazete kayıp ilanı ajansımız ile tüm gazetelere geçici kimlik ilanı verme işlemlerinizi günün her saati bizi arayıp yapınız. Siz de aşağıdaki gibi geçici koruma kimliklerinin kaybolması durumunda gazete ilanı verme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Haftanın her günü bizi arayınız. Gazeteye kayıp ilan verme hakkında fiyat ve yayın tarihi, gazete gibi bilgileri buradan alabilirsiniz. Gazete Kayıp ilanı iletişim telefonlarından ilan vermek için bizi arayınız.

Geçici koruma kimlik belgesi Kayıp ilanı örnekleri

GEÇİCİ koruma kimlik belgemi kaybettim. Hükümsüzdür. NABELA BAKORA/ TC 99016468294

GEÇİCİ koruma kimlik belgemi kaybettim. Hükümsüzdür. HATİCE ALİ/ TC 99031911430