Faturalar firmaların ve şirketlerin müşterilerine mal veya bir hizmet karşılığında kestiği ve buna göre bir belge niteliği taşıyan evraklardır. Kıymetli ve değerli evraklar grubuna giren faturaların kendileri veya nüshalarının kaybolması durumunda gazeteye fatura nüshası kayıp ilanı verilmesi gerekmektedir.

Siz de firma veya şirket iseniz faturalarınızı veya nüshalarını kaybetmeniz durumunda gazeteye kayıp ilanı vermeyi unutmayınız. Bir çok belge ve evrak gibi faturaların da kaybolması halinde yapılacak işlemler arasında kayıp ilanı vermek vardır.

Bir çok zaman günlük hayatta kaybettiğimiz evraklar arasında yer alan faturaları ve nüshalarını gazete ilan servisleri aracılığı ile ulusal gazetelere ve Türkiye geneli yayın yapan gazetelere kayıp ilanı olarak vermemiz gerekmektedir.

Faturaların nüshalarını kaybettim ne yapmalıyım ?

Hemen uygun fiyat ve doğru ilan metinleri ile gazeteye kayıp ilanı vermelisiniz.

İstanbul’da, Ankara’da ve Bursa’da sizlere 24 saat hizmet sunmakta olan ilan servisleri aracılığı ile gazetelere zayi ve kayıp ilanlarını vermek hem daha uygun fiyatlı, hem de hızlı ve daha pratiktir.

Fatura ve nüshaları hakkında kayıp ilanlarınızın olması durumunda ilan bürolarımız ile ulusal gazetelerden olan Posta, Sabah, Hürriyet, Sözcü gazetelerine ilan vermek için bizi aramanız yeterli olmaktadır.

Aşağıda fatura ve fatura nüshası kayıp ilanı örnekleri bulunmaktadır. Gazete ilan örnekleri sayfasından da çok daha fazla ilan örneğine bakabilir, inceleyebilirsiniz.

Ayrıca kredi kartı numarası vermeden sanal pos seçenekleri, mail order sistemli ödeme seçenekleri veya havale gibi bankalardan ödeme seçenekleri ile ilan ödemelerini bulunduğunuz her yerden yapabilir ve ilan yayınlatabilirsiniz.

Gazete ilan vermek sitesinden https://www.gazeteilanvermek.com/ilan-ver sayfasına giderek ilan formu doldurabilir ve sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de gazete ilanı vermek için işlemlerinizi başlatmış olursunuz.

En uygun ve un ucuza kayıp fatura ilanı vermek için bizi arayabilirsiniz.

Fatura Nüshası Kayıp İlanı Örneği;

SERİ-A 2242 nolu 4 nüshalı faturamızın ilk nüshasını kaybettik. Hükümsüzdür. Koçluk Evi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. VD: Beşiktaş VN: 5730373454

ŞİRKETİMİZE ait Seri-A Sıra No: 1- 50 arası fatura koçanımız 11.09.2015 tarihinde kaybolmuştur. Hükümsüzdür. Beyat Eğlence Merkez İth. İhr. Ltd. Şti. VD: Halkalı 1670561383