Ucuzluk ve kaliteli hizmet her zaman bir arada olmaz derler. Fakat gazete ilanlarında ve kayıp ilanında ucuza kayıp ilanı ve gazeteye ilan vermenizi sağlayan bir ilan servisi artık var. Bir telefon ile ucuza ve ekonomik fiyatlara gazeteye kayıp ilanı verebileceksiniz. Bir çok yerden aldığınız teklifleri değerlendirdiğiniz de size ilanlarınız için vereceğimiz fiyatlar çok daha uygun. İndirimli gazete ilanı ve ekonomik çözümler için yapmanız gereken tek şey ilan servisimizi aramanız olacaktır.
İstanbul’dan, Ankara’dan veya herhangi bir ilden nerede olursanız olun ilan bürolarımızı aramanız durumunda ekonomik ve ucuza ilan verebileceksiniz. Her gün farklı gazete ilan kampanyaları ve güncel fiyatlar ile sizlere hizmet vermekte olan gazete ilan ajansımız sizlerin ilanlarınızı çok ucuz fiyatlarla hemen yayınlamaktadır.
İster bir tek gazeteye, isterseniz birden fazla gazetelere ilan vermek istemeniz durumunda indirimli ilan tarifelerinden faydalanabilirsiniz.
Hürriyet seri ilanlara, Sabah sarı sayfalara, Posta seri ilanlara ucuza ilan vermek istiyorum, daha fazla para ödemek istemiyorum diyorsanız bizlere 7 gün 24 saat tek bir telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.
İş ilanı, eleman ve insan kaynakları ilanlarından tutun da genel kurul ilanı, ucuza vefat ilanı vermek istiyorum dediğiniz her an bizleri aramanız yeterli olacaktır.
Ayrıca gazeteler de yayınlanan kayıp kimlik, kayıp evrak ilanları gibi nüfus cüzdanı kayıp ilanı, ehliyet, fatura, diploma gibi kayıp ilanlarınızı da çok daha ucuz fiyatlara almakta ve yayınlamaktayız.
Güvenilir ödeme seçenekleri, 7 / 24 hizmet, size özel müşteri temsilcileri ile gazeteye ucuza ilan verin. Aynı hizmeti alıp neden çok daha fazla ücret ödeyesiniz ki !
İlan servislerimiz sizlere ilan vermek hakkında tüm detaylı bilgileri verip ilanlarınızı en uygun ekonomik fiyatlara çıkartmakta ve yayınlamaktadır.
Yapmanız gereken tek şey ucuza ilan vermek istiyorum diyorsanız bizi aramak olacaktır.

Ekonomik kayıp ilanı vermek