Dahilde İşleme İzin Belgesi Kayıp ilanı

Dahilde İşleme İzin Belgesi Kayıp ilanı vermek için ilan ajansımızı aramanız yeterli olmaktadır. Hürriyet, Posta, Sabah seri ilan sayfalarına (ulusal gazetelere) günlük olarak ilan verebilirsiniz. Firma evrak veya belgelerinizin kayıp olması durumunda zayi ilanı (kayıp ilan) verebilirsiniz. Seri ilanların içerisinde yayınlanan kayıp (zayi) ilanları her gün düzenli olarak günlük gazeteler de yayınlanmaktadır.

Gazete evrak kayıp ilanı verme nasıl yapılır ?

Gazeteye evrak kayıp ilanı verme işlemi ilan büromuzu aramanız sayesinde yapılmaktadır. Günlük yayınlanan Hürriyet, Posta, Sabah ve diğer tüm gazetelere ilan servisimiz sayesinde ilanların verilme işlemi yapılır.

Gazetelere kayıp belge ilanı vermek istiyorum ne yapmam gereklidir ?

Gazetelere kayıp belge ilanı vermek istiyorsanız tüm illerden (İstanbul, Ankara, İzmir vs.) ilan bürosunu aramanız yeterlidir. Seri ilan sayfalarında ilanlarınız en kısa sürede yayınlanmaktadır. Yayınlanan ilanınız ile birlikte yeni evrak ve belge başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu aşamada tüm gazete zayi ilanı verme işlemlerinizi isterseniz ilan formu doldurabilirsiniz. Ya da iletişim kısmından ilan bürolarımızı arayabilirsiniz. Aşağıdaki ilan örneğini inceleyip zayi ilanınızı oluşturabilirsiniz. Ya da ilan servisimizi aramanız durumunda biz de ilan metninizi en uygun şekilde hazırlamaktayız.

Ayrıca şirketinize veya firmanıza ait tüm evrak – belge kayıp ilanlarının olması durumunda buradan kolaylıkla ilan veriniz. İlan büromuzdan seri ilan vermeniz durumunda ekonomik ve uygun fiyatlar ile ilan verebilirsiniz.

Zayi (kayıp) ilanları Türkiye Geneli olarak yayınlanabileceği gibi İstanbul Baskısı, Ankara, İzmir, Adana baskılarında da ilanınızı verebilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatlı seçenekler ile gazete zayi ilanı verin.

Dahilde İşleme İzin Belgesi Kayıp ilanı örneği

Belge No: 2018/D1-03634 Belge Tarihi: 06.06.2018 dahilde işleme izin belgemiz kaybolmuştur. Hükümsüzdür. Kaplan Floor Halı Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. Adres: 5.Organize Sanayi Bölgesi 83539 Nolu Cad. No: 12 Şehitkamil Gaziantep

Bütün günlük gazetelere Türkiye Geneli baskısında ilan vermek ve diğer tüm baskı bölgelerinde ilan verme için bürolarımızı arayabilirsiniz. Günlük gazetelerde verdiğiniz tüm ilanlarınız en kısa sürede ilan verildikten bir sonraki gün yayınlanmaktadır.

Gazete Zayi ilanı Bürosu